Імпотенція

Імпотенція(інша назва — еректильна дисфункція) — цей стан, для якого характерний розлад статевої функції, внаслідок якого статевий член чоловіка не досягає належного рівня збільшення, випрямлення і затвердіння, необхідного для здійснення статевого акту. Також в цьому стані хворої не може підтримувати ерекцію той період часу, який потрібний для тривалості повноцінного статевого акту. Імпотенція є однією із статевих дисфункцій, характерних для чоловіків. Як свідчать дослідження американських фахівців, подібне захворювання у світовому масштабі характерно приблизно для 150 мільйонів чоловіків, яким вже виповнилося 40 років.
Позначення ” імпотенція” увійшло до ужитку від латинського терміну impotentia coeundi, який описує неможливість чоловіка, що страждає цим розладом, вводити статевий член при проникаючому статевому знесенні і завершити статевий акт зважаючи на недостатню напружености статевого члена. Важливо врахувати, що подібне порушення ерекції не впливає безпосередньо на можливість чоловіка до сім’явипорскування.
Зважаючи на делікатність цієї проблеми лікування імпотенції тривалий час було дуже специфічною сферою. Проте вже в середніх повіках робилися дії з розробки засобів для боротьби з цим станом. Але ефективний препарат для повноцінного лікування імпотенції з’явився тільки в 1930-х роках.
Причини імпотенції
За умови нормальної статевої функції чоловік має повноцінний статевий акт, що складається із статевого потягу, попередніх любовних ласок, процесу ерекції, подальшого введення статевого члена, виконання декількох десятків фрикцій і завершення акту еякуляцією і відчуттям оргазму. За відсутності певного компонента з перерахованих повноцінний статевий акт не представляється можливим, внаслідок чого з часом відбувається і порушення інших компонентів. Як правило, основними порушеннями, що обумовлюють це, стають проблеми з взникновением ерекції або сім’явипорскування.

У більшості злучаємо розлад статевої функції проявляється не як самостійне захворювання, а як недуга, супутня іншим хворобам. Причинами імпотенції можуть стати різноманітні ендокринні розлади(цукровий діабет, який викликає нейропатію, а також гіпогонадизм, при якому рівень тестостерона знижується внаслідок порушень функцій гіпофіза або яєчок). Порушення ерекції часто пов’язані з урологічними хворобами, а також з ураженням центрів, що регулюють статеві функції, які розташовуються в корі головного мозку. Причиною подібного стану можуть стати судинні хвороби, травми. Ці причини імпотенції провокують органічні порушення ерекції.
Не менш частою причиною імпотенції є на сьогодні виникнення хворобливості при статевому акті для одного з партнерів. Існують причини імпотенція, яка визнана безповоротною.
Але все таки фахівці запевняють, що часто проблеми з ерекцією безпосередньо связаны з розладами нервово-психічного характеру. Так, причиною еректильної дисфункції може стати невроз, депресія, невротичні стани, які супроводжують різні хвороби. Подібні порушення визначаються як психогенні.
Ще одна причина імпотенції – прояв еректильної дисфункції внаслідок прийому деяких медикаментозних засобів. Подібний стан може викликати вживання психотропних, антигіпертензивних препаратів, ряду естрогену, протиракових засобів.
Помилкою є і той факт, що імпотенція – це вікова проблема. Насправді з віком у представників сильної статі виникає більше число різноманітних захворювань і розладів, які і провокують виникнення еректильної дисфункції. Важливим чинником, що впливає на стан потенції негативно, є також нездоровий спосіб життя – злісне паління, постійне вживання алкоголю, фізична пасивність.
Симптоми імпотенції
Прояви органічної і психогенної імпотенції помітно отличаются. Еректильна дисфункція психогенного характеру завжди виникає несподівано, проявляється періодично в певних ситуаціях. Її виникнення безпосередньо зв’язаного з проявом у чоловіка стресового стану. Як правило, при подібній проблемі в наявності і психологічні проблеми в особистих взаємовідносинах партнерів. При цьому ерекція, яка спонтанно виникає уранці або вночі, у чоловіка зберігається. Також збережений і стан напруги статевого члена в процесі статевого акту. Якщо зовнішня проблема, що спровокувала виникнення імпотенції, буде усунена, то, відповідно, у чоловіка відновиться нормальна ерекція.
В той же час при органічній еректильній дисфункції подібне стані виникає у чоловіка поступово. Імпотенція з часом прогресує, і стає постійною. Причина еректильної дисфункції цього типу – супутня хвороба або лікування певними медикаментозними препаратами. При цьому стані у чоловіка повністю відсутня нічна або уранішня ерікция. Проте у хворого присуствует нормальний статевий потяг і немає проблем з еякуляцією. В процесі статевого акту може зникати напруга статевого члена.
Також виділяється змішана форма еректильної дисфункції.
Сьогодні прийнято вважати, що приблизно в 80%% випадків імпотенція виникає як ускладнення, хоч у багатьох випадках чоловіки звикли вважати причинами власних інтимних невдач стреси і втому. Отже, при подібних проявах потрібна допомога кваліфікованих фахівців-лікарів і психологів.
Діагностика імпотенції
Діагноз “еректильна дисфункція” фахівець ставить за умови, якщо чоловік не може підтримати ерекцію у більш ніж 25%% здійснюваних ним статевих актів.
Щоб визначити причини, по яких виник подібний стан, фахівці, передусім, виключають ряд захворювань : гіпогонадизм, цукровий діабет, пролактинома і інші недуги.
За допомогою ультразвукового дослідження можна оцінити рівень вступу крові в запалі тіла статевого членаь, наскільки повноцінний венозний відтік, виявити ознаки атеросклерозу судин, визначити стан еректильної тканини. Хворому спочатку вводиться простагландин, який викликає ерекцію, після чого проводять дослідження за допомогою ультразвуку.
Ще один метод діагностики функціонального стану нервів статевого члена — тестування бульбокавернозного рефлексу. Для цього фахівець натискає на голівку члена. При нормальному стані ця дія повинна викликати скорочення анусу.
На наявність проблем з ерекцією також вказує відсутність спонтанної ерекції під час сну. У нормальному стані у чоловіка така ерекція періодично виникає. За допомогою спеціального чутливого датчика, який реєструє наявність методики нічної ерекції, фахівці фіксують її наявність або відсутність.
Чутливість статевого члена також можна оцінити за допомогою биотезиометрии пеніса. Цей метод грунтований на використанні вібрації для оцінки чутливості пеніса.
Лікування імпотенції
Щоб лечение імпотенція було успішним, найбільш важливим чинником являється вчасне звертання по професійну допомогу. Проте дуже часто чоловіки, вважаючи це порушення дуже делікатною проблемою, приховують наявність статевої дисфункції.
Існують дані про те, що приблизно в 95%% імпотенція ефективно лікується за допомогою медикаментозної терапії. Але тільки мала частина людей, що мають подібні проблеми, звертаються до фахівців. Частенько причинами, по яких чоловіки відкладають лікування імпотенції, є зніяковіння, очікування спонтанного поліпшенні стану, відчуття другорядності цієї проблеми, очікування невтішного вердикту лікарів.
В даному випадку запідозрити наявність проблем з потенцією може партнер чоловіка. Так, запідозрити подібний стан у представника сильної статі можна, якщо він за допомогою різних методів уникає статевого контакту, не ініціює статевий акт, не звертає уваги на пряму пропозицію контакту.
Перед призначенням певного методу лікування еректильноїсфункции в обов’язковому порядку необхідно провести ряд досліджень, які допоможуть визначити точний характер проблеми. При цьому в процесі діагностики важливе не лише визначення того, чи були у минулому у пацієнта хірургічні або інші медичні втручання, але і проведення психологічного аналізу.
Важливо врахувати, що при лікуванні імпотенції хворою ні в якому разі не повинен використати засоби від імпотенції самостійно, без консультації з лікарем.
На сьогодні застосовуються різноманітні методи лікування цього захворювання, які складають дві великі групи : консервативні і оперативні.
Основними оперативними методами лікування імпотенції є фаллопротезирование, а також оперативні втручання на судинах пеніса. Останнім часом оперативні методи лікування використовують рідко зважаючи на наявність ефективних способів лікування консервативного типу. Тому хірургічні операції застосовуються у разі малоефективності усіх інших методів, або за наявності чітких показатєлей до проведення операції. За свідченнями проводяться операції на судинах статевого члена. Показник їх ефективності – не більше 50%%. До того ж в даному випадку після операції можливі ускладнення, а також рецидиви хвороби.
Серед методів консервативного(медикаментозного) лікування виділяють застосування пероральних препаратів, введення ЛС інтрауретральним методом, интракавернозное введення лікарського засобу. Також в процесі лікування призначають комплексне лікування тих захворювань, які стали причинами імпотенції.
Сьогодні існує дуже багато лікарських препаратів, які застосовують в процесі терапії еректильної дисфункції. При цьому подібні засоби — це або одноразові стимулятори ерекції, або засоби, які чинять дію на усунення психогенних порушень потенції.
Так, найбільш відомими препаратами для лікування імпотенції є віагра і сиалис, що мають дуже сильний ефект стимуляції. Але приймати ці засоби можна тільки після проведенняго обстеження ряд систем організму, особливо серцево-судинної системи.
Менш популярними методами терапії на сьогодні є інтрауретральна терапія. Це введення в сечовипускальний канал препарату групи «Простагландину Е- 1″ перед початком статевого акту. Це досить дорогий метод, що до того ж викликає деякі побічні ефекти.
При використанні интракавернозных ін’єкцій вазоактивний препарат вводиться в кавернозні тіла пеніса, що стимулює прояв стійкої ерекції. Це досить ефективний метод для досягнення одноразової ерекції. Препарат має виключно місцеву дію.
В процесі застосування вакуумно-констрикторной терапії відбувається створення негативного тиску в кавернозних тілах пеніса. Це стимулює приплив крові. Проте в цьому способі також можна виділити ряд недоліків : так, на підставі статевого члена слід носити кільце, що викликає деяку незручність.
Фахівець допоможе визначити, який саме метод лікування слідує предпочесть у кожному конкретному випадку.
Профілактика імпотенції
Дл того, щоб попередити виникнення імпотенції, чоловікові дуже важливо дотримуватися принципів здорового способу життя, стежити за збалансованістю щоденного раціону харчування, постійно займатися спортом і стежити за станом здоров’я. Дуже важливим моментом в процесі профілактики імпотенції є відмова від паління, наркотичних препаратів, зловживання спиртними напоями.
Не слід вживати лікарські засоби, які в якості побічного ефекту можуть спровокувати виникнення еректильної дисфункції. Якщо подібні препарати все ж необхідно приймати, то такий курс лікування слід проводити тільки під контролем лікаря.
Деякі фахівці стверджують, що на статеву функцію позитивно впливає ведення регулярного статевого життя без занадто тривалого часу стриманості або надмірностей.
При отриманні травм малого тазу або промежини слід негайно проконсультуватися з урологом. Подобные регулярні консультації важливі і для хворих гіпертонією або цукровим діабетом.
Важливо уникати регулярних стресових ситуацій, намагатися постійно мати здоровий сон. Тривожні і депресивні стани також слід негайно коригувати.

як вилічити імпотенцію, імпотинцію, як виличить соплю, чим вилічити імпотенцію, Чим вилічитись від тріхомонади, як вилічити імпотинцію, як вилічити импотенсию

Сервіс пошуку лікарів Doc.ua дозволить максимально швидко і без проблем знайти потрібного лікаря і записатися до нього на прийом прямо на сайті, вибравши зручний для вас час і дату. На сайті діє спеціально розроблена рейтингова система лікарів, заснована на оцінках та відгуках користувачів, що дозволить безпомилково знайти лікаря у Львові, який допоможе вирішити вашу проблему. Ми особисто перевіряємо усі відгуки користувачів, щоб давати максимально чесну і об'єктивну оцінку тому чи іншому лікарю. Записатися на прийом