Сибутрамін

Препарат сибутрамин ефективно інгібірує зворотне захоплення нейромедіаторів з синаптической щілини, тим самим помітно зменшуючи рівень апетиту і, відповідно, кількість щоденної їжі. Препарат збільшує термогенез і впливає на буру жирову тканину. Завдяки його дії в організмі людини відбувається процес утворення активних метаболитов, які ще ефективніше інгібірують зворотне захоплення серотоніна і норадреналіну. В процесі активного зниження ваги в сироватці крові збільшується концентрація ЛПВП, знижується рівень тригліцеридів, холестерину, сечової кислоти. В процесі лікування цим засобом може трохи підніматися артеріальний тиск у спокої, а також пульс. Після його прийому всмоктування з ШКТ відбувається на 77%%. Якщо препарат вживається в процесі їди, Cmax метаболитов знижується на 30%%, при цьому на три години збільшується час її досягнення. Внаслідок ряду реакцій утворюються неактивніти, які в основному виводяться з організму через нирки.
Показання і спосіб застосування препарату :
Для комплексної підтримувальної терапії препарат призначають пацієнтам з аліментарним ожирінням, у яких індекс маси тіла перевищує 30 кг/м2. Застосовується при аліментарному ожирінні з ИМТ 27 кг/м2 і більше, яке поєднується инсулиннезависимым цукровим діабетом або дислипопротеинемией.

Препарат сибутрамин необхідно вживати один раз в день, уранці, при цьому рясно запиваючи водою і не розжовувавши. Початкова доза повинна скласти 10 мг, але якщо препарат погано сприймається, то дозу можна понизити наполовину. Якщо належного ефекту при цьому не спостерігається, то дозу при хорошій переносимості засобу можна підвищити до 15 мг в добу через чотири тижні. Лікування цим препаратом може тривати один рік.
Протипоказання і можливі побічні ефекти :
Препарат сибутрамин не слід застосовувати за наявності наступних станів: висока чутливість, органічні передумови до ожиріння, серьезные порушення в живленні(булімія або анорексія), психічні хвороби, синдром де ла Туретта. Не можна застосовувати препарат при паралельній терапії інгібіторами МАО або при їх застосуванні упродовж двох тижнів до початку прийому цього ЛС, прийомі інгібіторів зворотного захоплення серотоніна, прийомі будь-яких препаратів, що впливають на ЦНС, снодійних засобів, препаратів, які містять триптофан, інших ЛС для зниження ваги центральної дії. Протипоказаний цей препарат також при хворобах серцево-судинної системи, артеріальної гіпертензії(у разі, якщо ПЕКЛО спостерігається більш ніж 145/90 мм рт. ст), тиреотоксикозі, цереброваскулярних захворюваннях, важких порушеннях в роботі печінки, нирок, феохромоцитомі, доброякісній гіперплазії передміхурової залози, закрытоугольной глаукомі, вагітності і грудному годуванні.
Препарат обмежений до застосування дітям і підліткам, яким ще не виповнилося 18 років, і людям, старше 65 років, а також при епілепсії і моторно-вербальному тику.
У качестве побічних ефектів в процесі досліджень найчастіше виникали головні болі, сухість у роті, инсомния, анорексія, запор.
Рідше може проявитися грипоподібний синдром, болю в спині, грудям, шиї, алергічні прояви.
Обережно призначають сибутрамин при аритмие в анамнезі, холелітіазі, хронічній недостатності кровообігу, хворобах коронарних артерій, артеріальної гіпертензії, неврологічних порушеннях, порушеннях у функціонуванні печінки, нирок легкої і середньої тяжкості, за наявності в анамнезі моторних і вербальних тиків. Жінки, що перебувають в дітородному віці, повинні обов’язково використати засоби для оберігання від зачаття під час лікування цим препаратом.
Побічні ефекти в процесі терапії можуть виникнути в перші чотири тижні використання препарату. Вони в основному не є важкими. З часом вони стають менш вираженими.
У роботі ЦНС може виникнути безсоння, инсомния, сухість у роті, запаморочення, нервозність, парестезія, занепокоєньо, зміна в смаку, тривога, біль в юшці. У роботі серцево-судинної системи проявляється тахікардія, підвищення ПЕКЛО, вазодилатація. У роботі ШКТ може виникнути анорексія, гастрит, диспепсія, запор, також іноді може проявлятися нудота, загострення геморою. У роботі респіраторної системи може виникнути риніт, синусит, фарингіт, кашель, ларингіт. Також в якості побічних ефектів можуть проявитися висип на шкірі, пітливість, акне, дисменорея, інфекції сечовивідних шляхів, вагінальний кандидоз.
Особливі рекомендації:
В процесі лікування треба постійно проводити контроль артеріального тиску і частоти серцевих скорочень. Особливо ретельно до контролю стану слід віднестися хворим з артеріальною гіпертензією. Якщо двічі при контрольному вимірі рівень ПЕКЛО перевищило 145/90 мм рт.ст., то прийом ЛС призупиняється.
Препарат може вплинути на здатність працювати з небезпечними механізмами і водити транспортні засоби. Жінки, що перебувають в дітородному віці в процесі прийомупрепарату сибутрамин повинні в обов’язковому порядку використати захисні контрацептивні засоби. Під час лікування не рекомендують вживати алкоголь.
Лікування даним ЛС рекомендується у тому випадку, коли усі інші заходи, зроблені для зниження ваги, залишилися неефективними. Терапія повинна проходити під ретельним контролем фахівця.

Сибутрамін, сибутрамін купити львів, сибутрамін львів, Сибутрамин львів, купити сибутрамін у львові, сибутрамін замовити, сибутрамін купити

Сервіс пошуку лікарів Doc.ua дозволить максимально швидко і без проблем знайти потрібного лікаря і записатися до нього на прийом прямо на сайті, вибравши зручний для вас час і дату. На сайті діє спеціально розроблена рейтингова система лікарів, заснована на оцінках та відгуках користувачів, що дозволить безпомилково знайти лікаря у Львові, який допоможе вирішити вашу проблему. Ми особисто перевіряємо усі відгуки користувачів, щоб давати максимально чесну і об'єктивну оцінку тому чи іншому лікарю. Записатися на прийом