Гормони сексу

Гормони і секс знаходяться в нерозривному зв’язку один з одним. Відомо, що зайняття сексом сприяє збільшенню вироблення гормонів і, навпаки, наявність певних гормонів в організмі людини впливає на його сексуальну поведінку. Фактично, регулярне зайняття сексом збільшує кількість таких гормонів як кортизон і адреналін, стимулюючих роботу мозку, підвищення уваги, творче мислення і застережливої появу мігрені.
Синтезуються гормони сексу в ендокринних залозах, в основному, в гіпофізі. Саме від нього залежить робота інших залоз – щитовидної залози, надниркових залоз, яєчника. Підрозділяють гормони жіночі, чоловічі і загальні.
Жіночі гормони
Основні жіночі гормони це естроген, прогестерон, пролактін і окситоцин. Розглянемо кожного з них окремо.
Естроген. Найголовніший жіночий гормон – естроген, як клас підрозділяється на естрон, естріол і естрадіол. Цей вид гормону відповідає за регулярність менструальногоциклу, формування вторинних статевих ознак у дівчаток: зростання волосся і в пахвових западинах і на лобку, формування молочних залоз і форми тазу, допомагає підготуватися до зачаття і дітородіння і відповідає за інстинкт материнства. Нормальний рівень естрогену в жіночому організмі відразу помітний – жінка привабливо і моложаво виглядає, її шкіра і волосся у нормальному стані і настрій до життя позитивний, вона сексуальна. Естроген заспокійливо діє на організм, настільки, що у в’язницях деяких країн, його дають ув’язненим-чоловікам для пригнічення агресії.

Якщо жіночі гормони знаходяться в недостатній кількості, це може мати негативні наслідки. Так, недолік естрогену впливає на погіршення пам’яті і розумових здібностей. Саме, тому в період вагітності і менопаузи, коли рівень естрогену падає, у жінок з’являються проблеми із запам’ятовуванням. У таких випадках, під медичним спостереженням може проводитися гормоно-заместительная терапія.
В той же час, хатиструм естрогену сприяє накопиченню жиру в організмі. Цю властивість естрогену почали широко використати в деяких тваринницьких господарствах, де для збільшення приростів, твариною додають в корм естроген. Кром того, занадто високий рівень естрогену може привести до викиднів при вагітності, виникнення деяких захворювань, таких, як міома матки, передпухлинні і пухлинні утворення.
Показником рівня естрогену в організмі жінки є світлий колір волосся, цим пояснюється потяг, на рівні інстинктів чоловіків, до блондинок. До речі, чим більше жінки народжує, тим темніше стає її волосся, що говорить про зниження рівня естрогену.
Прогестерон. По своїй хімічній природі прогестерон – стероїд, синтезується з холестерину в плаценті, жовтому телі і надниркових залозах. Є жіночим статевим гормоном людини і хребетних тварин. Прогестерон сприяє зачаттю і нормальному протіканню вагітності, його ще часто називають гормоном батьківського інстинкту. Благодаря прогестерону, в організмі жінки перед народженням дитини відбуваються психологічні зміни. Цей гормон впливає на підготовку молочних залоз до лактації.
У медицині прогестерон застосовується при порушенні менструального циклу, у поєднанні з іншими засобами призначаються такі гормональні препарати при вагітності. У певних поєднаннях з естрогеном є протизаплідним засобом.
Пролактін. Гормон пролактін виробляється в гіпофізі і впливає на зростання молочних залоз і стимулює інтенсивне вироблення молока в період годування. Під час стресу рівень пролактіну в організмі підвищується. Фізіологічна роль цього гормону на здоров’ї ще досконально не вивчена, але вважається, що його надлишок сприяє появі безпліддя і фригідності. Передбачається, що пролактін має знеболюючу дію і знижує больову чутливість. Також помітна його участь в імунологічних процесах, стимулюючи їх.
Патологічно високий рівень може привести надмірному зростанню молочных залоз, розвитку макромастії і навіть аденоми або кісти, які згодом можуть перерости в злоякісну пухлину. Надмірний синтез пролактіну зв’язують з наявністю новоутворень в гіпофізі.
У чоловіків пролактін сприяє до зниження секреції тестостерона, уповільнює дозрівання сперматозоїдів і можливо, призводить до імпотенції і безпліддя.
Окситоцин. Окситоцин — гормон, що виробляється в клітинах гіпоталамуса. Стимулює скорочення гладкої маткової мускулатури і секрецію молока в молочних залозах. Існує думка, що окситоцин підвищує сексуальну активність жінок і потенцію у чоловіків, проте, достовірних наукових даних, що підтверджують цю теорію, поки ні.
Чоловічі гормони
Чоловічі гормони – андрогени, і пов’язані не лише з сексом, як помилково вважають деякі. Андрогени активно впливають на усі процеси життєдіяльності чоловічого організму. Завдяки ним активізується обмін речовин, ростуть волосся, кістки.
Тестостерон. Основний чоловічий гормон тестостерон синтезуєтьсяу яєчках і надниркових залозах. Завдяки тестостерону чоловік виглядає мускулистим і сухорлявим, у нього росте борода, стає низьким голос, підвищується сексуальна активність. Це стає помітно в період статевого дозрівання підлітка, коли рівень тестостерона нестримно підвищується. Впливає цей гормон на поведінку, надлишок тестостерона підвищує агресивність, що може привести до небажаних і навіть непередбачуваних наслідків. По затвердженнях деяких західних учених, тестостерон сприяє виробленню природного знеболюючого засобу – енкефаліну, що робить людину несприйнятливою до больових відчуттів і знижує рівень дискомфорту.
Для підтримки тестостерона на нормальному рівні, в сучасному житті, коли немає необхідності полювати і силою добувати їжу, рекомендується збільшувати фізичні навантаження в спортзалі. Також слід знати, що надмірний прийом алкоголю і паління може привести до значного зниження, менше за нормальний, рівня тестостерона. Відсутність мулі його недостатній рівень призводить до різних дисфункцій в організмі чоловіка, зниженню і повному згасанню сексуального потягу, швидкому старінню і дряхлінню, появі захворювань. Саме зниженням рівня тестостерона учені пояснюють розвиток інфаркту міокарду.
Гормони чоловічі і жіночі є такими тільки по назві і є присутніми в тому або іншому ступені в організмі представників обох статей. Недолік тестостерона, суто чоловічого статевого гормону, у жінок, призводить до порушення менструального циклу, відсутності сексуального потягу, пітливості, а його надмірний рівень до появи волосся на обличчі і грудях, низькому голосу і, знову, порушенню, менструального циклу. Деякі спортсмени, чоловіки і жінки, застосовують чоловічі гормони для збільшення м’язової маси, причому, роблять це безконтрольно, що призводить до безповоротних наслідків і великої шкоди для здоров’я.
Гормони і сімейні стосунки
Те, що гормони сексу впливають на життя людини, не підлягає сумніву. Сім’я – тежє своєрідним організмом, і внутрісімейні стосунки також залежать від рівня гормонів у її членів. Усіма нашими вчинками і діями, що стосуються взаємовідношення статей, керують саме гормони. Привабливість і сексуальність жінки, мужність і здатність до статевого акту чоловіка безпосередньо залежить від їх гормонального рівня. Тому, не зайвим було б ще до укладення шлюбу поцікавитися гормональним рівнем свого партнера.
Адже мало кому відомо, що у жінки з підвищеним рівнем тестостерона і чоловіка з рівнем цього гормону нижче середнього, виникають найбільш гармонійні сімейні стосунки. Подружжя краще розуміє один одного, позитивніше налагоджені і доброзичливі. Що ж робити, коли внаслідок надлишку або недоліку гормонів, цих незамінних хімічних сполук, виникає сексуальна дисгармонія і сімейні стосунки загрожують розривом?
Відповідь одна – негайно звернутися по допомогу до медиків. Сучасна медицина має в розпорядженні набір засобів для восстановлення гормональних порушень. Якщо можна порівняти роботу ендокринної системи організму із злагодженою грою симфонічного оркестру, то високопрофесійний лікар-ендокринолог – надійний ідеальний настроювач!
Основа щасливого браку – гармонійні сексуальні стосунки, які можуть бути порушені недоліком необхідних гормонів. Точну причину може з’ясувати тільки лікар. Найчастіше це походить від недоліку тестостерона в організмі чоловіка і зниження сексуальної потенції. Існує ряд препаратів, що підвищують чоловічі здібності.
Гормональні препарати, що збільшують потенцію повинні призначатися лікарем.

Дапоксетин(відноситься до антидепресантів) – препарат — дженерик для чоловіків, що перешкоджає передчасному сім’явипорскуванню, збільшує час статевого акту і полегшує досягнення оргазму.
Віагра – пігулки, беруться за 30 хвилин до сексу, час дії – 4 години. Препарат небезпечний для людей тих, що мають серцево-судинні захворювання і може привести до летального результату.
Йохимбе — стимулятор(БАД) рослинного походження, рекомендований для підтримки тонусу, стимуляції статевої активності і посилення статевого потягу. Протипоказаний препарат при захворюваннях нирок.
Интринза – пластыревые пластинки, просочені тестостероном. Застосовуються як чоловіками, так і жінками при клімаксі або видаленні яєчників.
Сиалис(міжнародна назва — тадалафил), інгібітор, препарат застосовується при лікуванні еректильної дисфункції(розладів ерекції, імпотенції). При статевому збудженні розширює кровоносні судини статевого члена.
Левитра – дженерик, одна з недавніх розробок для лікування еректильної дисфункції. Активна речовина – Варденафил.
Уприма(апоморфин) – оральний препарат, що посилює сексуальний потяг. У США препарат заборонений після декількох випадків втрати свідомості, в ЄС дозволений до застосування. У клініках ведуться випробування назального спрея уприма-апоморфина.
Каверджект – порошок для внутрішньокавернозних ін’єкцій. Володіє сосудорасширяющїм дією і застосовується при порушенні еректильної дисфункції. Має дуже великий список протипоказань.
Мьюз – лікарська уретральна система для ерекції, той же каверджект, тільки у вигляді свічок.

Гормональні препарати для жінок бувають протизаплідними і замісними. Виготовляються з штучно синтезованих гормонів. Принцип дії гормональних контрацептивів полягає в тому, що гормонами блокується овуляція і не відбувається дозрівання яйцеклітини, а значить і її запліднення. Список препаратів гормональної контрацепції дуже великий, він підрозділяється на мікродозовані, среднедозированные, високодозовані і гестагенные засоби. Найкращим рішенням підбору протизаплідного гормонального засобу буде консультація у лікаря-гінеколога.
Гормональні протизаплідні засоби застосовуються по лад схемі, що додається до ліків. Вони не лише регулює менструальний цикл, і оберігають від небажаної вагітності, але і попереджають розвиток такихзахворювань, як гіперплазія ендометрія, а також нормалізують гормональний фон жіночого організму, роблять її привабливою і сексуальною.
Замісна гормональна терапія призначається при деяких видах аноргазмии, що також веде до сексуальної дисгармонії, а також при порушеннях гормонального фону, що виник унаслідок клімаксу, оперативного втручання або захворювання. Для відновлення гормонального балансу призначається гормоно-заместительная терапія, підбирається комплекс гормонів рослинного походження або штучно синтезованих.
Міфи про гормональні препарати.
У кругах, далеких від медицини, існує безліч міфів про гормональні препарати, їх призначення іноді викликає необгрунтовані страхи. Розглянемо деякі з них.
1. Гормональні засоби прописуються лікарями тільки при дуже важких захворюваннях.
Невірно. Гормони приписуються тоді, коли вони потрібні, це не залежить від тяжкості хвороби. Прикладом можуть служити, хвороби щитовидної залози або зниження либидо.
2. Гормональні препарати – це усього лише протизаплідні пігулки для жінок.
Неправильна думка. Гормональні засоби – це ліки, штучно синтезовані або отриманий з деяких видів рослин. Людський організм виробляє безліч різних гормонів, отже, для лікування різних захворювань потрібно певні гормональні засоби.
Одні препарати, що містять жіночі гормони, можуть мати протизаплідні засоби, а інші, навпаки, можуть сприяти довгожданій вагітності, тому, що нормалізують гормональний фон.
Препарати, які містять чоловічі гормони, застосовуються при лікуванні еректильної дисфункції, для підвищення якості эякулята, при сексуальній гіпофункції.
3. Гормони, що приймаються, накопичуються в організмі.
Неправда. При попаданні всередину гормон розщеплюється на хімічні сполуки і виводиться з організму, найчастіше, впродовж 24 годин. Гормони застосовують не “про запас”, а для ” запуску” певної функції організму.
4. Не можна застосовувати гормональні препарати при вагітності.
Можна, а в деяких випадках навіть необхідно для здоров’я жінки і майбутньої дитини. Міра необхідності кожного разу визначає лікар.
5. При застосуванні гормональних препаратів збільшується маса тіла.
Певні гормони збільшують масу тіла, а тому, повинні застосовувати за призначенням лікаря. Ліків без побічних ефектів майже не буває.
Гормони сексу потрібні людині, щоб бути здоровим, зберегти на довгі роки сексуальну активність, а, отже, щасливий шлюб. Не лякайтеся застосування гормонів, але і не вживайте їх безконтрольно.

Жіночий возбудітєль, шукаю дуже сильний жіночий возбудітель, возбудітель, возбудітель для жінок, гормони сексу, жіночі гормони, возбудітіль

Сервіс пошуку лікарів Doc.ua дозволить максимально швидко і без проблем знайти потрібного лікаря і записатися до нього на прийом прямо на сайті, вибравши зручний для вас час і дату. На сайті діє спеціально розроблена рейтингова система лікарів, заснована на оцінках та відгуках користувачів, що дозволить безпомилково знайти лікаря у Львові, який допоможе вирішити вашу проблему. Ми особисто перевіряємо усі відгуки користувачів, щоб давати максимально чесну і об'єктивну оцінку тому чи іншому лікарю. Записатися на прийом