Лідокаїн

Лідокаїн – це один з найефективніших препаратів, які усувають шлуночкову екстрасистолію і тахікардію. Його застосовують як для лікування, так і для попередження шлуночкових розладів ритму і фібриляції шлуночків у тих, що страждають інфарктом міокарду. Лідокаїн має местнообезбаливающую активність.
Показання до застосування:
Цей препарат виписують при шлуночкових тахікардії і екстрасистолії.
Спосіб застосування :
Для того, щоб створити терапевтичну концентрацію в крові, необхідно внутрішньовенно повільно ввести препарат – 0,001 г на кілограм маси тіла. Вже в першу хвилину після введення настає дія препарату, яка дуже нетривало. З цієї причини потім слід відразу ж почати краплинно внутрішньовенно вливати Лідокаїн зі швидкістю близько 0,002 г в хвилину. Із-за швидкої біотрансформації препарату печінкою протягом півгодини його концентрація в крові стає нижче терапевтичного рівня, тому через десять хвилин після першогого введення Лідокаїн вводять повторно.
Побічні дії:
Рекомендується використати низькі концентрації Лідокаїну. У разі передозування можуть виникнути наступні симптоми: тремтіння м’язів, зниження артеріального тиску, блювота, нудота, блідість. Якщо інтоксикація важка, то можливі судоми, пригноблення дихального центру, судинний колапс, гіпотензія.

Протипоказання:
Лідокаїн протипоказаний при важкій м’язовій слабкості. Його обережно слід застосовувати при серцево-судинних недоліках, хворобах нирок і печінки.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
При паралельно вживанні цих ліків з такими препаратами як дизопирамид, прокаинамид, хінідин украй рідко можливий розвиток фібриляції шлуночків і AV- блокади. Кардиодепрессивное дія Лідокаїну посилює Фенітоїн. Галюцинації(порушення психіки) можуть бути викликані одночасним введення цього препарату з прокаїном. Крім того, Лідокаїн посилює дію препаратів, які викликають блокаду нервно-мышечной передачі. Етанол сприяє посиленню гнітючої дії цього лікарського засобу на органи дихання.
Наступні препарати збільшують рівень концентрації Лідокаїну в крові: нортриптилин, имипрамин, амитриптилин, дизопирамид, хінідин, бупивакаин, петидин, пропранолол, циметидин, аминазин.
Передозування:
При передозуванні можливі деякі реакції з боку серцево-судинної(брадикардія, тахікардія, колапс, зниження артеріального тиску) і центральної нервової(дезорієнтація, сонливість, судоми, шум у вухах, тривожність, головний біль, ” мушки” перед очима, невротичні реакції) систем.
Особливі вказівки:
На відміну від внутрішньовенного вливання, Лідокаїн впродовж декількох хвилин проникає через плаценту, тому при вагітності препарат можна вживати тільки в терапевтичних дозах. Поки невідомо, чи водяться ці ліки з грудним молоком, тому годує треба бути дуже обережними.
Пацієнтам, що мають недостатності кровообігу, порушення функций печінки, ниркову недостатність, епілепсію і артеріальну гіпотензію, слід зменшити дозу.
Лідокаїн спрей не повинен потрапляти в очі і контактувати з ними, а також слід уникати його проникнення в дихальні шляхи. Особливої обережності вимагає нанесення на глотку. Також необхідно мати зважаючи на, що ковтальний рефлекс у дітей відбувається частіше, ніж у дорослих.
Якщо побічні ефекти Лідокаїну не викликають у Вас дискомфорту, то обмежень для управління механізмами і управління транспортом немає.

обезболюючі, Лідокаїн це, Обезбалюючі, обезболюю, лідокаїн, лідокаїн спрей ціна львів, обезболюючі препарати з коричневою фульгл